wtorek, 6 października 2015

Lego: Mercedes Arocs 42043 drożeje

Jak to zwykle, w okresie gdy zbieram się do zakupu jakiegoś zestawu, śledzę jego ceny i szukam sklepu, gdzie będzie najtaniej. Dziś po raz kolejny przejrzałem oferty i posmutniałem, bo ceny odczuwalnie poszły w górę. Bez wątpienia winny jest tu wzmacniający się dolar amerykański.


Wygląda na to, że mój poprzedni typ nie jest już najlepszy. Wg ceneo.pl w tym momencie najlepszą ofertą dysponuje agito.pl z ceną 794,99pln (cena na dzień 2015-10-06). Reszta sklepów wycenia ten zestaw aktualnie na 830pln+. Prawdopodobnie w momencie gdy wreszcie będę mógł kliknąć 'kup' przy tym zestawie, na liście zajdzie jakaś roszada. Jeśli dalej agito będzie najtańsze, a różnica będzie odczuwalna, może jednak zakupię u nich. Niestety opinię o tym sklepie mam niezbyt dobrą.

Co ciekawe na allegro.pl można znaleźć ten zestaw za 809pln. Jeden ze sklepów wystawiających go w tej cenie (wraz z darmową wysyłką), na własnej stronie sprzedaje go za 999pln. Taka dysproporcja nie budzi raczej zaufania. Szczególnie, że zależność jest zwykle odwrotna biorąc pod uwagę prowizje serwisu aukcyjnego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz