sobota, 14 marca 2009

Na start, na hop

W momencie gdy na raz przebiegnie przez czaszkę, z prawa na lewo, 40 milionów myśli zastanawiać się można co z tym wszystkim zrobić. Przychodzi chęć na skatalogowanie, usystematyzowanie, zapakowanie w pudełka i odstawienie na regały. Coś takiego właśnie zaczyna mieć miejsce.

Celem tego bloga jest nadanie sensu przypadkowemu nadmiarowi słów powstającemu od czasu do czasu bez sensu i niekiedy bez znaczenia. Dlatego też czytelniku nie miej za złe autorowi bałaganu, który prędzej czy później będzie widoczny bardziej niż tego można spodziewać się teraz.

UWAGA
Wszystko co pojawia się w moim blogu jest moim własnym tworem. Pewne odstępstwa mogą dotyczyć jedynie grafik, jednak wtedy zostanie to zaznaczone w poście z podaniem dokładnego źródła. W związku z powyższym jako właściciel praw do swojej twórczości zabraniam kopiowania treści z tego źródła bez uprzedniej konsultacji ze mną.

Jeszcze taka mała informacja. Jako człowiek związany z branżą IT od początku postaram się utrzymać porządek w tym kąciku sieci. Dlatego w postach obecne będą grafiki, dymki, wszelkiej maści przypisy i tym podobne. Mam nadzieję, że to ułatwi i usprawni komunikację.

1 komentarz:

  1. Dzięki za podlinkowanie komiksu. Ale jakbyś mógł to zamiast "depre.pl" daj tytuł komiksu czyli "Epic Fail" :)
    Ty też już w linkach wylądowałeś.

    Powowdzenia!

    OdpowiedzUsuń