wtorek, 11 sierpnia 2009

DNSLogger do pobrania

Dzięki istnieniu wspaniałego SourceForge.net projekt DNSLogger dostępny jest już dla każdego zainteresowanego do pobrania. Aktualnie nadany został projektowy status Bety i numer 0.1.0, aczkolwiek przeprowadzone przeze mnie testy nie wykazały jak na razie żadnych błędów.

Dostępna jest oczywiście paczka z kodem i paczka "instalacyjna" zawierająca razem jsl pozwalający na uruchomienie DNSLoggera jako usługi w systemie MS Windows NT/2000/XP. Mile widziane są wszelkie uwagi na temat projektu i zgłaszanie wszelkich sugestii dla jego rozwoju.

DNSLogger wymaga do swego działania zainstalowanego w systemie JPcap. Paczkę dla swojego systemu znajdziesz pod TYM adresem. Opis projektu DNSLogger w tym blogu znajduje się pod TYM adresem.

JSL posiada własny plik konfiguracyjny. Został on przeze mnie skonfigurowany w taki sposób, aby plik jar znalazł się w folderze c:\logger\. W przypadku innej konfiguracji konieczne są zmiany w pliku konfiguracyjnym JSL. JSL posiada swoje howto gdzie opisane jest użycie aplikacji, a także znajduje sie link do opisu pliku konfiguracyjnego.

Projekt dostępny jest pod TYM linkiem. To pierwszy mój projekt tak szeroko udostępniony, ale na pewno nie ostatni.

Czytaj też:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz