niedziela, 17 maja 2009

Cold play pirate

Juwenalia, juwenalia! No to się już wytłumaczyłem, czemu tak dawno nic nie napisałem. Teraz studiuję, a nie tylko zakuwam. Polecam każdemu pełnoletniemu porzucić podręczniki na kilka godzin i wybrać się na jakiś juwenaliowy koncert. Większość wszak dostępna za darmo, a energia jaką można się naładować spokojnie starczy na najbliższe zaliczenia i odstresowanie po maturce.

Zdarzają się nam ostatnio ludzie, którzy ruszą głową i zrobią coś dla społeczeństwa!

Na dniach coldplay opublikował za darmo do ściągnięcia z sieci swój ostatni album. Dostajemy w łapki 9 utworów koncertowych. Nie wiele, ale znaczy tak wiele!

Jedyne czego trzeba, to na specjalnej stronie pozostawić w formularzu swój adres e-mail i podać kraj pochodzenia. W zamian dostajemy link do paczki z płytą w formacie zip. Całość waży około 60MB więc całkiem znośnie. Niestety album cieszy się ogromną popularnością, więc serwer jest stosunkowo mocno obciążony w ciągu dnia. Polecam ściąganie w godzinach nocnych, lub wypatrywanie krążka na torrentach.

Miejmy nadzieję, że prędzej czy później inne tak zacne kapele wezmą przykład z Coldplay i upublicznią coś za darmo dla dobra kultury i cywilizacji. Należy się dzielić tym co mamy najlepsze!

Grafika to lista tytułów pochodząca oczywiście z magicznej strony.

2 komentarze:

  1. Dobry pomysł, nie zdziwie sie jak wzrośną zyski mimo darmówek, można sie wypromować i pokazać że nie zawsze pieniądze się liczą. A zabawa przed sesją - dobra rzecz ;]

    LJ

    OdpowiedzUsuń
  2. Coldplay na tym nie straci, co najwyżej ich wydawca musiał się zmartwić. Ale to tylko pijawka na nich żerująca.

    OdpowiedzUsuń